Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 01. 2008.   #1
Tane
trabL
Certified
 
Avatar Tane
 
Datum učlanjenja: 01.03.2007
Lokacija: BG
Poruke: 64
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Tane is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za Tane
Default Problem sa kabl modemom??

Posto su "istrosili modeme" likovi su naveli da sada potencijalni korisnik mora da ga kupi ????!
Cak i iKOM daje modem a oni ne daju... jao jao... Jos jednom se vidi kakva je ova Srbija. Kada najjace firme najvise izmisljaju.

A najjaca stav je u tome sto ja kupim modem. Ja kupim onaj razvodnik, i moram da ga prikacim, a oni --- puste signal--- ??!!!! c c c

Ono sto me interesuje jeste da li postoji jos neki od modema osim onih koji su oni naveli, ovo je kopirano sa sajta ptt-a

Kablovski modemi mogu se kupiti na sledećim prodajnim mestima:
- DOO "SAT-TRAKT", Jovana Rajića 5a, Beograd (u ponudi je kablovski modem MOTOROLA SB5101E, po ceni od 4500,00 dinara za plaćanje u celosti sa uključenim PDV-om);
- "PRIMETIME SYSTEMS" d.o.o, Žorža Klemansoa 4 (kod Bajlonijeve pijace na Dorćolu), Beograd, tel: 011/3033-238 (u ponudi su kablovski modemi Prime Time PTCM 278 po ceni od 4900,00 dinara (sa besplatnom ugradnjom i instalacijom) tj. 4300,00 dinara bez ugradnje i instalacije, MOTOROLA SB5101E po ceni od 4500,00 dinara i THOMSON TCM410 po ceni od 4956,00 dinara za plaćanje u celosti (u cenu je uključen i PDV));
- "OMEGA M", Gajeva 29, Novi Sad, tel: 021/661-2071 ili 064/155-6666;
ili na drugi način za koji se korisnik opredeli, pod uslovom da je kablovski modem kompatibilan sa jednim od sledećih standarda: EuroDOCSIS 1.0, EuroDOCSIS 1.1, ili EuroDOCSIS 2.0.

Saznao sam da SBB daje neki WebStar, pa mi nije jasno da nema nigde da se kupi???



Svaka informacija je dobrodosla!


Hvala!
__________________
Vibe yourself
Tane je offline   Odgovorite uz citat