Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 07. 2010.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default sharovanje tastature, misa i monitora

imam glupavu situaciju da moram da zadrzim stari komp jer su mi na njemu tv kartica, skener i stampac koji zahtevaju WinXP(a zao mi da ih bacim jer su potpuuno ispravni), pored toga imam i novi desktop (a moram i ja da se igram ponekad), plus mac laptop, jednom recju haos na stolu.. a imam i 2 monitora..

koje je najbolje resenje da to sve spojim tako da mogu da koristim oba kompa sa jednim setom misa i tastature i jos ako bi mogao i nekako laptop da ukljucim u sve to (spojim na jedan od monitora), i to po mogucstvu bez prevezivanja kablova i puzanja iza stola, to bi bilo sjajno...

znam da postoje HW resenja za ovo, ali nisu bas jeftina, a i nisam ih vidjao kod nas, pa me pre svega zanima jel ima neko softversko koje radi i sa monitorima (streaming slike na drugi komp)? Za keyboard i misha znam da ima...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat