Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2008.   #31
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

Projekat “Vokativ“ za manje od mesec dana postojanja dobio je nagradu za inovativnost na polju srpskog interneta od strane beogradskog festivala novih komunikacija B-LINK 2008.


Nagradna B-LINK skulptura

Mislim da je nagrada stigla malo prerano, mada možda i nije (za dobre stvari se brzo čuje ;-)) i jako mi je drago što se ovako brzo pročulo za projekat, odnosno što je isti ovako brzo primećen. Naravno, ništa ne bi bilo od ovog projekta da nije bilo Filipa Miletića, koji je pokrenuo celu ovu stvar, kao i Miloša Vukotića, koji je napisao inicijalnu verziju skripte.

Takođe, ovo je bilo moje prvo obraćanje (ne tako velikoj) gomili ljudi (preko mikrofona) i pošto me je lepo oblio hladan znoj uspeo sam drhtavim glasom da se zahvalim svima na nagradi i da se izrazim svoje čuđenje ovoj nagradi, pošto zaista nisam mislio da je bilo ko čuo za “Vokativ.” Očekujem slike sa večerašnje dodele nagrada, a dotle se strpite.

P.S. Opet fotka načinjena telefonom jer moj foto-aparat i dalje ne radi :-(
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?

Poslednja izmena od Nemanja Avramović : 23. 10. 2008. u 22:37.
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat