Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2011.   #85
brankko
Branko Djurkovic
 
Avatar brankko
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 6
Hvala: 2
1 "Hvala" u 1 poruci
brankko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za brankko Pošaljite poruku preko MSN za brankko Pošaljite poruku preko Yahoo za brankko Pošaljite poruku preko Skype™ za brankko
Default

@Istina
Kako volim kad neko otvori novi nalog samo da bi nekoga isprozivao. I posle me pitaju zasto me poslednjih 5 godina nema po forumima...

Slobodan Markovic nije radio na sajtu, vec je 'sa strane' pomagao davanjem saveta, kao neko ko se razume u rad Ministarstva i ko zna kako stvari tehnicki funkcionisu. To nije bio njegov posao, ali je nesebicno pomogao.
Zoran Torbica je sa druge strane, bio koordinator izmedju ostatka ljudi koji su radili. Kao sto ste imali prilike da procitate, sajt nije radila nikakva "firma" niti je isti ikakva "firma" naplatila. Ja mislim da sam bio dovoljno jasan kada sam ljude iz ekipe nabrojao po imenu i prezimenu kao pojedince i ljude iz community-ja...

Stvarno ne razumem cemu (i odakle pre svega) sve te ideje o zaverama. Lik kod mene u komentarima tvrdi kako je tema maznuta i kako smo samo izmenili background i tri boje u CSS-u; Drugom liku na EliteSecurity-ju je volonterski rad smesan; A ovde ljudima chekiraju maticne brojeve.

Ko god se u ovoj drzavi iscimao da nesto uradi, odmah je po necemu sumnjiv ili lopov ili je strani placenik...
brankko je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" brankko za poruku: