Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 01. 2010.   #19
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Ekvador Pogledajte poruku
Zao mi je ako sam nekoga pogodio , i otkrio da je Car go, ali cela poenta price nekoga ko se 10 godina i oglasava i zaradjuje preko reklama je to da je 100 puta jaci efekat oglasavanja preko google-ovih servisa .
Pick your side! Čas pričaš šta se isplati oglašivačima, čas pričaš šta se isplati webmasterima. Tema je otvorena pre svega sa osvrtom na zaradu od web sajta i prodaju oglasnog prostora.

Čak i da pričamo o oglašivačima, situacija nije crno-bela pa da se može reći da se za oglašavanje više isplati ppc uvek. Sve zavisi od niše, ciljane grupe, željenih efekata, itd... Drugim rečima, zavisi od kampanje do kampanje...

Citat:
I naravno druga stvar, da je zarada za webmastere izuzetno dobra preko adsense-a, ako neko vise zaradjuje preko domacih ppc programa, nego preko google-a , potpisujem da je bilo zloupotreba.
Ajde još jednom da probamo... Ne znam šta si se zalepio za PPC, PPC si ti ubacio u priču. Postoji i tema o tome koji ppc servis najviše para donosi, ali ovo nije ta tema!
mileusna je offline