Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #34
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Čemu tolika frka, pa ništa se nije promenilo od prošlog web festa, uključujući i to da su sajtovi sponzora i članova žirija u konkurenciji, da kategorizacija sajtova nema veze s mozgom i sl. Pogledajte malo blog postove nakon prošlog WebFesta pa ćete videti da su komentari gotovo identični. Evo mog posta od pre dve godine, na dnu imate i linkove ka još nekim postovima koji su tada pisali o Web festu, pa čitajte.

Ovo mi liči na estradu gde svi znaju i kukaju kako su festivali i Beovizja namešteni, pa ih opet đavo tera da se iznova prijave pa kad ih ponovo nasankaju na stare fore onda opet kuku lele.

Što se mene tiče, iako su Naslovi na prošlom Web Festu izgubili u finalu od B92 po oceni žirija i osvojili nagradu publike (bez bota), posle svega mi je ipak ostao neki gorak ukus u ustima, tako da ove godine nakon malo dvoumljenja ipak nisam ni prijavio sajt.

Off Topic: Ok, sajt je mogao da prijavi bilo ko a ne samo autor sajta. Ali, prilikom prijave sajta postoji polje screenshot koje je mandatory sa tačno zadatim dimenzijama slike. Koliko prosečnih web surfera ume da napravi screenshot sajta koji prijavljuje sa naznačenim dimenzijama? Koliko njih stvarno ima želju da se sa tim cima? Svodi se na to da su ipak autori morali da prijave svoje sajtove #usability #fail Zar nisu mogli to automatski da povežu sa nekim od servisa koji izrađuje sajt screenshots?

Poslednja izmena od mileusna : 27. 11. 2009. u 10:53.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat