Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #39
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
Prosto ne mogu da verujem da nekom uopšte pada na pamet da namešta nešto na festivalu ovakvog karaktera. Ali zaista mi nije jasno zašto bi to neko radio.
Ili si se pokidao od umora u civilnoj , ili si mnogo naivan. Jos jednom, nemam nista protiv ljudi pojedinacno, ovo je moj generalni stav o ovakvim negativnim pojavama. Za razliku od bluesman-a, meni nije kriv organizator, pojedinac je odgovoran za svoje postupke. Pa samo pogledajte obrazlozenja zasto Henry nije prisao sudiji i rekao mu da je igrao rukom - najcesce objasnjenje je da bi se zamerio naciji i timu. A, na kraju, svi cemo pamtiti samo jednog coveka kao bilmeza i nepromisljenu budalu od fudbalera (sve ga vidim i dalje u reklamama za zilete), necemo pamtiti ceo francuski narod po tom dogadjaju.

Umesto da svi nesto umanjuju svoju ulogu kao clanova zirija, zasto niste pristali da umanjite ulogu svog rada, pa da zahtevate povlacenje svojih sajtova, ako vec misilite da je "drustveno-koristan rad" i "zajednica" od veceg znacaja za vas?


Plus: http://pedja.supurovic.net/web-fest-...1#comment-3139. Znaci, ipak mosha.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 27. 11. 2009. u 12:32.
oksite je offline   Odgovorite uz citat