Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 03. 2007.   #8
zark0vac
Rade Joksimović
Professional
 
Datum učlanjenja: 27.10.2006
Poruke: 220
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
zark0vac is on a distinguished road
Default

Podržavam ideju, srećno!

I meni je bio malo zbunjujuć logo, bilo bi logičnije da je šapica..

Stavite na login.php da ukoliko je action == 'error' isprinta Pogrešno korisničko ime ili lozinka, ili nešto slično..

Nije da mi se svidja font na sajtu, mislim da bi mongo bolje bilo uyeti neki bezserifni font, mislim da će biti mnogo čitljivije.

Prelepa slike one kuce u headeru, oduševila me je ali je nekako tužna.. Bilo bi fino da stavite da se random menjaju slike u headeru.


Citat:
Volite svoje ljubimce, posvetite ima vise paznje i uzivajte na nasim stranicama...
...posvetite im više pažnje...

Login inputi su se prilepili uz desnu ivicu jer vam je key.jpg povećan za skoro duplo..
Ps. Možda da se zameni Login form, sa nečim tipa Prijavite se?

Uradite neku vrstu hovera na slike koje su linkovi, recimo da border promeni boju. I da, kod galerije ljubimaca, jel ste razmišljali o ideji da smanjite slike po visini? Ne izgleda preterano stilizovano ako se malo-malo, pa neki red razlikuje. I bolje malo grafički oblikujte kategorije

Ukombinujte forum i sajt To je od prilike šta mi je na prvu loptu zasmetalo.. Još jednom, srećno u daljem radu, nikad nije dovoljno angažovanja ako hoćete da vam uspe projekat. Pozdrav.
zark0vac je offline   Odgovorite uz citat