Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2005.   #2
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Hteo bih da kazem da po mom dosadasnjem iskustvu u prodaji domena, ima puno neozbiljnih kupaca. Neko ce ti ponuditi nerealno malu cenu a neko ce uraditi bid a da se posle izgubi. Na Sedo-u imam vise domena za prodaju. Jedan lik je napravio bid za jedan moj domen. Prihvatio sam njegov bid, ali posle od njega ni traga ni glasa. Kontaktirala me je Sedo tehnicka podrska, posle ja njih ali su mi se izvinuli i rekli da on ne odgovara na njihiv zahtev da uplati novac. Cak su mi dali i njegove podatke (sto gotovo nikad ne rade) da bih mogao podneti tuzbu protiv njega, na sta imam pravo. Naravno, to nisam uradio. Taj "kupac" je iz Ceske ili Slovacke.

Inace, ne treba da brines oko prodaje preko Sedo. Vrlo pouzdan servis, to sto prvo moras da transferises svoj domen nije problem posto transferises na Sedo koji je posrednik. Meni je samo glupo sto ne naprave takav bidding servis da kada neko napravi bid od $500 da se njemu automatski rezervisu sredstva na kreditnoj kartici tako da ne moze posle da se predomisli jer na taj nacin moze svako da postavlja nerealne bidove.

Samo ovo sto ti je on napisao deluje krajnje neozbiljno. Razlika od 10 ili 20 hiljada nije mala. A i ti moras da znas kvalitet tvog domena sto imas za prodaju jer moras da imas izuzetan domen da bi neko stvarno hteo da plati taj novac za domen.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat