Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 12. 2010.   #33
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Video sam dosta ljudi koji su se tako "zaklinjali pred oltarom", pa su posle bili strahovito razočarani. Ali ok, neću da kvarim žurku ... ja ti želim sve najbolje i 0 downtime

Samo meni se čini po opisima ("seljakali smo se") da je tvoj slučaj baš onaj o kojem sam govorio: traže ljudi najjeftinije i najmanje, pa kada nastanu problemi onda se sele na novi server, i tako sa servera na server, frustracija je grozna i svi su krivi Been there done that, sada imam svoje servere što toplo preporučujem, a ako popularan sajt nema 50 evra mesečno za troškove servera ... onda je svaki dalji komentar nepotreban.

Nego da se vratimo na temu o WP hostingu, a ovo možemo i na drugoj temi da nastavimo?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
8 članova zahvaljuje bluesman za poruku: