Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 05. 2010.   #39
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Inače, ta promena pozicije barem kod mene nije uticala na broj poseta. Jeste u apsolutnim brojkama porastao broj onih koji dolaze preko kw vesti, ali je i ukupna poseta ovih dana porasla zbog hladnog vremena, tako da je taj rast proporcionalan rastu i na svim ostalim ključnim rečima...
ni kod mene nije bila neka vidljivija oscilacija cak ni za sam keyword 'vesti'... mozda nekih 20% manje, sto je svega 100-200 poseta manje... neprimetno cak i kad gledas grafikon za tu rec, jer se on ionako talasa tokom nedelje 20-30% [vikendom pada].
a na nivou celokupne posete se naravno nista nije ni primetilo... 200 ljudi manje-vise je 1% od celokupne dnevne posete, pa se prosto ne vidi...

a to sve govori da jedan keyword ne cini SEO...
neko iznad je napisao da treba da se gadja shiri spektar kljucnih reci [zapravo sve sto imas od sadrzaja na sajtu], i to je ono sto generise 99% posete sa googla...

ovo nadmetanje za keyword 'vesti' je cisto igranje, bar za mene, jer ni meni ni Milosu ne predstavlja mnogo bitan faktor... vise dozivljavam kao eksperimentisanje u kojem svako moze da nauci nesto [na primer ovo ukidanje H1 tag-a je izazvalo pad... eto to Dragane mozes napomenuti na svom sledecem predavanju ]
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 21. 05. 2010. u 14:55.
Peca je offline   Odgovorite uz citat