Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 11. 2005.   #54
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne slažem se da neko ko živi od ovog posla treba da uči svaki programski jezik ili framework koji se pojavi. Na kraju se svodi na gubljenje vremena, jer sigurno nikada neće komercijalno iskoristite sve što je naučio, a potrošio je silne resurse.

Slažem se da treba da pogleda "informativno" o čemu se radi da bi bar znao o čemu govori ili čisto zbog opšte (programerske) kulture.

Mislim da je u pitanju to što ne kapiraju svi "naučiti" neki programski jezik na isti način. Nekima je dovoljno da pogledaju manual, testiraju par primera iz manuala i odmah izjavljuju kako su PHP/Ruby/... programeri, po meni to je tek "informativno" poznavanje. Naučiti neki jezik je mnogo više od toga. Zato i nemam vremena za to, a naravno da sam pogledao o čemu se radi - informativno
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 08. 11. 2005. u 15:19.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat