Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 05. 2010.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default Facebook API: Kako uraditi publish to friend's wall?

Pravim FB aplikaciju koja generiše jednu sliku i potrebno je da tu sliku pošaljem na "zid" jednog prijatelja (kojeg korisnik aplikacije izabere). Lako sam pomoću FB.ui() uspeo da objavim tu sliku na svoj zid, ali nikako ne mogu da nađem išta o slanju linkova na wall prijatelja. Koliko sam shvatio, koristi se stream.share umesto stream.publish, ali apsolutno ništa više nisam uspeo da nađem o tome.

U stvari, ne znam ni da li idem u pravom smeru, pošto sam video da se pisanje na tuđ zid može obaviti prostim POST-om na određeni URL. Ali u tom slučaju ne znam kako da dođem do ID-a prijatelja na čiji zid želim da pošaljem link. Odnosno, da li mogu da iskoristim neki FBML ili javascript (iz FB JS SDK-a) poziv za pre-definisani FB dijalog za biranje prijatelja, ili moram sve ručno (da čitam listu prijatelja sa https://graph.facebook.com/me/friends, pa da pravim svoj dijalog za biranje prijatelja, itd...)?
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat