Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 10. 2007.   #31
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
@kaizen: Mislim "da nismo radili na Meku, možda ne bismo uspeli da završimo ovaj divni projekat"
Na ovo samo trebati gledati kao na uzajamo korišćenje dva jaka brenda za promociju. Simbioza je čudo, priroda to davno izmislila. Naravno, morali su malo više da seru o Macu da bi se našli na Apple reklami, ali šta ćeš...

Što se samog Maca tiče, mislim da ga stvarno treba koristiti ekipa koja pravi end user proizvode, ako ništa a ono bar da malo osveži svoje poglede na interfejs, interakciju itd.

Nije vezano samo za Mac, već uopšteno, ali trebaš da budeš izložen dobrom iskustvu da bi imao osnovu i referencu da pružiš dobro iskustvo. Onaj ko nikada nije bio u hotelu sa 5 zvezdica će imati veće poteškoće da pruži taj kalibar usluga svojim gostima. Nekome te stvari idu intuitivno, ali takvih nije baš mnogo. Uglavnom moraš da probaš, omirišeš, iskusiš pre nego što možeš da ponudiš drugom slično iskustvo. No dobro, to je samo moje mišljenje.

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
Ja inače verujem u onu staru Rambovu: dobrom proizvodu nije potrebna reklama.
Ne bih se složio da nije potrebna reklama, ali bih se složio da mu ne treba reklamni budžet od par miliona

Poslednja izmena od Ilija Studen : 11. 10. 2007. u 19:14.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat