Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 10. 2007.   #37
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
Ja bih malo oklevao pre nego što iz ovog izvedem zaključak "da je Mek bolji". Sama činjenica da ti znaš da oni svi koriste samo Mekove govori nešto o tome. Znaš kolike pare firme plaćaju da im se model pojavi u ruci Džejms Bonda? Pa kad Džejms nije gadljiv na sponzore, što bi bio developerčić iz RoR tima?
E ti garant mora da znas mog druga Pantu!!! :-) Tipican Srpski cinizam ukombinovan sa Bogom danim "trecim culom" da se namirise prevara u svemu. Naravno da ne izvodim samo iz ovog zakljucak koji si rekao, to je samo jedan od mnogih znakova pored puta.

Ni slucajno ne bi rekao da su ljudi koji prave ROR developercici cak nasuprot. To je kao da si reko da je Martin Fowler piskaralo tamo neko. Ili Laslo Kraus asistencic ;-) Mislim pricas ko da si ti izmislio JavuFX u najmanju ruku :-)))

Tebi izgleda nije bitno od koga informacija potice al meni je to vrlooo bitno ... ne mislim da su bas svi isti i da su svi prevaranti koji jure jeftini publicitet i prostu zaradu. S druge strane recimo ne znaci mi al bas nista sto Djordje Balasevic koristi Mac :-) ... Al stvarno ne znam koliko treba da budes cinican pa da ti misljenje programera koji su zaista uradili impresivne stvari kao ne znaci nista ... A producenti James Bonda su laki na pare to verujem :-)

Naravno da ne placa Apple ROR/Drupal tim da koriste Macove, nego mene interesuje sad ko tebe placa!?!? a :-))))

Zezam se, prosto gresis ... pogledaj ovaj snimak napravljen jos kad Rails nije bio popularan i videces da lajavi David koristi Mac jos od tada ... Neki preskupi PowerBook.

http://media.rubyonrails.org/video/rubyonrails.mov

E stvarno si me nasmejao :-D
Misha je offline   Odgovorite uz citat