Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 06. 2009.   #11
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

Na pitanja koja su upućena ministarki može da odgovori samo ona, mada ne vidim kako bilo ko može da odgovori kada ne postoji adresa na koju bi takav odgovor trebalo da se pošalje. Do sada je, koliko sam imao prilike da vidim, odgovarala i na teža pitanja od ovih koje postavlja "pošteni građanin" koga toliko boli moja malenkost ;-)

Što se tiče svega ostalog u vezi sa mojim radom u bilo kojoj organizaciji, tu sam na forumu, pa mogu da odgovorim na svako pitanje, kao što sam i do sada odgovarao. Recimo, ja sam jedan od retkih specijalnih savetnika koji je svoju kompletnu imovinsku listu objavio u medijima i nikada nisam krio činjenice u vezi sa mojim angažovanjem u poslovnom i privatnom kapacitetu.

Što se tiče konkretnih pitanja u vezi sa CRI, evo odgovora: jedina veza koju CRI ima sa tim sajtom jeste to što sam ja lično registrovao domen kliknibezbedno.rs, i to besplatno (zapravo nije bilo besplatno, ja sam podneo trošak registracije domena od par hiljada din i nisam tražio nadoknadu od MTID, jer verujem da je dobro da takav sajt postoji). Sajt je pravio tim stalno zaposlenih u MTID u okviru svojih redovnih radnih dužnosti (dakle, nisu plaćani posebno za to), a hostuje se na serverima Uprave za zajedničke poslove republičkih organa. Što se tiče slovnih grešaka koje se navode na sličici, one su prosleđene timu, koji će ih u najkraćem roku ispraviti (isto kao što je bilo i sa drugim greškama koje su drugi ljudi prijavili preko e-pošte).

Pozdrav,
Sloba

Poslednja izmena od smarkovic : 29. 06. 2009. u 21:16.
smarkovic je offline  
"Hvala" smarkovic za poruku: