Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2009.   #76
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Mada i ja dosta vremena provodim u konzoli i/ili editoru, meni je kvalitetan i pregledan (čitaj: veliki) monitor najvažnija stvar na računaru, s obzirom na to da sam po ceo dan ispred istog, tj. monitora. Na poslu imam Samsung 2493HM i zadovoljan sam slikom. Može i da se rotira, što mi baš i ne treba mnogo, ali ni ne smeta što može. Ima i HDMI. Može da se podešava i po visini (mene baš nervira kad ne mogu da podesim položaj monitora kako meni odgovara). Ne sviđa mi se što ima zvučnike, koje plaćaš iako su bez veze, ali u to vreme nisam našao takav model bez zvučnika. Sad, posle nekih mesec dana upotrebe, ne sviđa mi se ni to što je samo 24". Npr. takav model od 26" (2693HM) je samo neznatno skuplji. Doduše, sledeći koji ću nabaviti će verovatno biti 30". Inače, kod kuće imam Samsung 970p i slika na njemu je bolja (boje i veći ugao), s tim što neki ljudi ne bi primetili razliku. Meni ta razlika znači, iako nisam dizajner. Naravno, taj kućni sam više platio.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat