Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 02. 2010.   #191
twix
Web designer
Professional
 
Avatar twix
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: New York
Poruke: 358
Hvala: 52
724 "Hvala" u 64 poruka
twix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskorotwix će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za twix
Default

Ja koliko sam skapirao, svi mediji prenose prakticno isto, nacin kladjenja, tj logicne korake koje bi svako ko zeli da se kladi uradio i bez ova 2 "optuzena" sajta, jedina stvar za sta su oni prakticno "krivi" prema medijima je sto na tim sajtovima imaju uputstva za registraciju na tim bet sajtovima (koji sadrze affilate linkove prema tim kladionicama), znaci nisam naisao na sajtu na uslugu da njima uplatis bilo sta, pa da ako dobijes (whatever) oni ti isplate itd., vec jedini vid zarade jeste affilate, drugim recima, neznanje & neupucenost (medija) je cudo, dok tacna prica ne izadje na svetlost dana moze nas milion da iznese neka svoja misljenja, vrtimo se na 30 strana u krug, svi isto razmisljamo i svi imamo logiku i razum, ali mislim da ovde nagadjanja ne resavaju nista. Kad budu objavljene tacne informacije, moci ce da se reaguje i donose zakljuci...trenutno prica za sta ih terete ne pije vodu...
twix je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" twix za poruku: