Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 05. 2010.   #66
miloshz
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 26.12.2007
Lokacija: juzno od ekvatora
Poruke: 91
Hvala: 2
4 "Hvala" u 3 poruka
miloshz is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Ja koristim MSI Wind U100 većinom kad idem na neki put pa da se ima pri ruci zlu ne trebalo. Dosta je praktičan, ima i sasvim komotnu tastaturu na kojoj me najviše nerira raspored Fn/Ctrl tastera a ne to što je tastatura mala, tako da to dovoljno govori.

Eniac je pisao na svom blogu detaljnije o ovom modelu http://www.eniax.net/tehnologija/msi-wind-iskustvo/
imao sam U100, U120 kao i nekoliko dell i asus modela tih netbooks... definitivno je rad na putu muchenje... neki vrhunac koji ta cuda guraju je da u nekom fancy cafe ides na twitter... rad on the move slobodno otpisi. ovo ti govorim kao full time working nomad.

daleko bolje resenje je neki od ultra mobilnih laptopova.

ceo koncept tih netbooks mi ne uliva neko poverenje. nije frka CPU, cak ni tastatura... kompletan user experience mi je nekako jadnjikav. ekran je jako mali i res je katastrofalna, posebno Y res.

najbolja ultramobile mashina koju imadoh beshe powerbook G4 12''! pity they don't make them anymore. trenutno imam asus U5A... iako malo stariji model, jebe kevu svom prethodniku, MSI wind U120.
miloshz je offline   Odgovorite uz citat