Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 02. 2006.   #77
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Dejane, ne radi se o tome da li mogu/hocu da istrpim vatru, jasno ti je da me boli dupe da li ce neko da me proziva na P&P, to uopste nije problem.

Problem je u klasicnoj "Cost vs. Benefits" analizi. Ja mogu sve to da uradim, i da radim na duze staze - ali koji je benefit? Da li ce se doticni lezilebovici opametiti i poceti da guglaju i gledaju pretragu sta je neko pre njih pisao? Tesko... Iz dosadasnjeg iskustva - na 20 obrisanih tema slicnog profila, stigne mi jedan PP u fazonu "izvini, gledacu da pretrazujem forum ubuduce"... Ostali jednostavno postuju ponovo uz disclaimer "trazio sam, nisam nasao"

Samo sam hteo da kazem da nemam zelju da se borim sa vetrenjacama tamo dogod 80% posetilaca tog foruma ocekuje resenje trivijalnih problema na tacni, a pritom ne postoji "pul" power-usera koji bi aktivnost odvukli u pravom smeru. Koji bi bio outcome takve situacije? 80% zakljucanih tema i atmosfera ko u konc. logoru... Meni bas ni to nije sjajno resenje...

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ako to moderator ne može da radi, bez obzira na razlog, onda je možda bolje da tu ulogu preuzme neko drugi.
Slazem se... mozda je tamo na PHP forumu zaista i potrebna nova krv... u svakom slucaju, tu pricu bi trebalo voditi na onom mestu, cisto da ne bude da ogovaramo iza ledja.
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 09. 02. 2006. u 13:19.
boccio je offline   Odgovorite uz citat