Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 11. 2008.   #10
Mr.Paja
profesionalac
Professional
 
Avatar Mr.Paja
 
Datum učlanjenja: 22.06.2005
Poruke: 279
Hvala: 14
30 "Hvala" u 19 poruka
Mr.Paja is on a distinguished road
Default

Ja trenutno imam E61 i prezadovoljan sam , ako ti treba pouzdan telefon sa qwerty tastaturom, WI-FI-jem i malo većim ekranom, a ne treba ti kamera, mislim da nema konkurencije s obzirom da mu je cena oko 190€ + pride baterija je više nego pristojna (3-4 dana). Ako hoćeš kameru onda pogledaj E61i i eventualno E71.

Software-a ima koliko ti duša želi tako da lako možeš da ga urediš prema svojim potrebama (radi i skype preko wifi, im, ...).

Uz E61 i E61i (E71 ima integrisan) možeš i da pazariš GPS modul za manje od 100€ i za ukupno 290€ imaš fin telefon i navigaciju pride ...

Gledao sam HTC-ove - touch seriju, a onda se upitah zašto to i čemu, mnogo para (u rangu sa laptopovima) a sve to (sem touchscreen-a) ima u E61 i pri tom ne moram (previše) da se nerviram ako ga izgrebem, izgubim .....


Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
Ja sam bas mislio da postavim slican topik. Sta mislite da li je za poslovnu upotrebu bolji Nokia E71 ili Blackberry? Btw. vidim izlazi uskoro ako vec nije izasao, BB Storm i Thunder iako ja nesto ne volim touchpad-only telefone. Sta mislite o HTC i verziji istog Googlephona G1?

Iako, sad je mozda i najbolje uzeti neki netbook
Mr.Paja je offline   Odgovorite uz citat