Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2010.   #38
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

^^ E, kada bi nam u Srbiji referentna bolnica bila VMA, referentni fakultet ETF i slično, ne bismo živeli u Srbiji nego bar u Sloveniji. Znam nekoliko profesora sa mašinskog i saobraćajnog koji rade odlične poslove, a ostali... To radi mali broj profesora, i to na malom broju fakulteta. A mi smo pričali uopšteno.

A što se tiče lekcije o životu, parama i ljubavi prema poslu - hvala, ali ne znam čime sam je zaslužio? Ja sam istomišljenik tvoje keve, skoro deceniju radim isto što i ona, iz istog razloga. Ovo što sam radio pre toga, i uporedo sve vreme, radim zbog novca (volim i to, nije baš samo zbog novca), ali mi je neuporedivo lepše da radno vreme provedem sa ljudima i decom, nego sam u mraku u četiri zida. Iako godinama u školi radim 3 dana do podne za pola plate (sada mi tako odgovara), to mi neverovatno prija, a jednog dana ću sigurno postati full time profesor i uživati u pecanju i sličnim stvarima.

Sve to nimalo ne menja moje mišljenje da su teoretičari (uglavnom) samo teoretičari. Izuzetaka ima, ali znaš kako se kaže za izuzetke...
dacha je offline   Odgovorite uz citat