Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 09. 2006.   #8
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Ja Vec 6 meseci koristim FujicuSiemens 1650G da te ne prevari ima cini mi se dva modela iste oznake ali su procesori i HDD-ovi razliciti. Naime moja verzija ima Turion64 i 80GB HDD dok ova druga ima Sempron i 60GB HDD, u svakom slucaju sjajna masina, kao Desktop Replacement, mada nije tako jako ni teska (3kg) pa se po potrebi moze nositi sa lakocom.

Ono sto ga krasi je 15.4" TFT na Ati Radeon x200 mobility, analogni izlaz za dodatni monitor, S-Video izlaz, 4 USB 2.0, SD card reader, FireWire prot, DVD RW DL, 5.1 muzicka, a,b,g WiFi mrezna, modem, LAN i Slot za dodatne kartice.Sve to sa Windows Home Edition licenciranim windowsom (jedina mana sto nema Pro windows).
Takodje kao i HP malo se vise greje sto ne smeta u kucnoj upotrebi, malo zasmeta kad ga drzis u krilu, jer ima odole ventilator nema bocno izduvavanje, pa ti greje noge

Za sve ovo vreme super mi se pokazao, jedino je trebalo da prodje vreme da se naviknem na WideScreen, ali sad je super.

Sve ovo stane u nekih 750 evra sa PDV-om, cak mu je mozda pala malo cena, kod nas u NS ima da se uzme u Windowsu na Spensu, i u ComTrade-u mada mislim da je tamo malo skuplji.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat