Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2006.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
U zadnje vreme poručim knjige koje mi trebaju (npr, treba da stigne ova) pa mogu i da podvlačim, savijam listove i sve što uz klasične knjige ide. Dole PDF, živ'o papir.
paaa, ima nesto u papiru, to stoji, mada i PDF-ove mozes da podvlacis, i da pravis notes i bookmarks i razne druge stvari, samo ti treba Acrobat Professional....

plus kao sto neko vec rece pdf mozes da pretrazis brzo, sto sa knjigama ne ide bas... jako cesto znam da sam negde procitao nesto, ali nemam blage veze gde tacno. A tu je pdf spas, jer za 2-3 minute nadjem, po knjigama bih morao satima da kopam...mada i meni je lepse da citam knjigu, nego sa ekrana...

Uzgred javi utiske kad ti stigne knjiga od PPK, bas me zanima, hteo sam i ja da je uzmem..


EDIT: ovaj rapidshare je uzasno iritantan u free modu, jel postoji neki work-around za njega (osim da jurim anonimne proxije)
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 04. 12. 2006. u 16:10.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat