Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 08. 2005.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da ne ulazimo u rasprave, neko će verovatno reći da je hardware, neko da je software ali svi moraju da se sloze da je u pitanju ljudska greška. Ja i dalje mislim da je ES (ljudi koji ga "vode") nespreman za bilo sta ozbiljnije od obicnog foruma i zato mu se i desavaju stvari koje se desavaju "obicnim" forumima. Ljudi koji su odgovorni su se uvek "iznenadjivali" situacijom, okolnostima i svim i svačim "nepredviđenim".

Činjenica je da su većina "odgovornih" tamo likovi koji su svojom pozicijom na ES hteli da steknu "neku" reputaciju i malo ih interesuje radi kvalitet foruma. Snaći će se oni ako pukne ES, naći će neki novi forum gde će da se "uguze", ali je problem što za sobom uvek ostavljaju trag destrukcije. Ja sam nekoliko puta postavljao pitanje tamo "na osnovu čega su neki ljudi postali moderatori". Dobijao sam razne odgovore od "to mi je ortak", preko "ne razume se u to, ali je dobar dečko", pa sve do "njegov ćale je dao pare za dodatnu memoriju na ES serveru". Kakvi su odgovori, dobro je ES i do sada izdržao...

Kad god se povela bilo kakva rasprava u vezi pravca daljeg razvoja ES, svi koji su mislili da treba da se ide "korak dalje" su optuživani za narušavanje "ustrojstva" (?!?) a ja sam čak jednom bio optužen kako od ES želim da napravim www.romance-cafe.com (?!?). Neki ljudi koji ga vode su arogantni, asocijalni, ignorantni, tvrdoglavi i "raison d'etre" im je demonstracija sile i "moći", a vole svaki put i da potkače korisnika cinizmom, pa čak i prvorazrednim bezobrazlukom zbog kakvog bi recimo na ulici popili pesnicu u čontaru.

I ja smatram da je sr-cyber-istorijskog značaja, zato sam i napisao ovo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat