Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 03. 2006.   #20
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Nikada nisam stekao naviku da idem na B92. Jos tamo iz Slobinog vremena mi je postalo jasno da je B92 vrlo opasna stvar upravo zbog svojepristrasnosti. Doduse, ranije su bili koliko toliko objektivni a sada je nekada bas bljutavo kada slusam njihove vesti, koliko je to ocigledno obojeno, a vrlo cesto iskace i iz najosnovnijih normi novinarstva.

Sajt B92 mi je uvek bio odbojan, pretrpan i nepregledan. Kad god sam hteo nesto tu da nadjem, nije mi uspelo. Par puta sam sledio linkove na neke stvari i ispratio kmentare (cak i probao da istaim neke) ali mi je odmah bilo jasno da prezivljavaju samo komentari koji odgovaraju politici koju zagovara B92.

Sve u svemu, mislim da je vrlo pogresno praviti laznu sliku i raspolozenju u Srbiji, filtriranjem objavljenih misljenja, bez obzira radilo se to o komentarima na sajtu ili udarnim vestima, a B92 upravo to radi. Mozda ima neki lokalni medij koji je neobjektivniji, inace B92 ubedljivo prednjaci.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat