Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 01. 2010.   #23
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

Nije trač već sušta istina. MTID štiti Telekom i Srbija zato nema bar 5 operatera fiksne telefonije. Koliko ima Slovenija? Plaše se da ne padne cena Telekomu. A i da ne pojeftini impuls. Voleo bi da bankrotira i da ga niko ne kupi. Plaćamo cenu odbrane Telekoma.

RATEL je drugi grobar IT napretka i komunikacija uopšte. Tj. radno telo gde ekipa Jove Radunovića prima glomazne plate bez ikakvog ozbiljnog rada.

Jel vi vidite neki realan napredak, od kada postoji MTID? Ja ne vidim..Sve neki okrugli stolovi, radna tela, upravni odbori i slične trice, gde nekih 5 likova uvalilo du..e i delja državni budžet.

Ja sam tehničko lice i cenim jedino brza i efikasna rešenja. Ja ih ne vidim...neopipljiva su.. 15 godina aktivno pratim ekonomiju i politiku, a preko 10 web. Mi u Srbiji sve uvodimo u zadnjem trenutku, dok proverimo da li MUP može da kontroliše i šta kaže vladajuća partija.A kada ga uvedemo e onda je to epohalno otkriće..Čim čujem onu Jasnu Matić vidim da nešto mulja. Lično smatram da ona i Lidija Komlen niti su stručne, niti znaju šta uopšte rade. Osobe za žaljenje.

Ovo neozbiljno ministarstvo MTID, i ono fantomsko za prostorni plan, treba spojiti u ministarstvo Građevinarstva i infrastrukture. I početi rezati oštro. Prikupiti Evropska iskustva, a ne izmišljati toplu vodu u IT sektoru.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" AG.RS za poruku: