Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 07. 2008.   #34
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
aptana je spora u pm... kao u ostalom i sve drugo sto je bazirano na eclipse... kako i zasto ljudi hvale eclipse nikad mi nije bilo jasno... meni je sve to jedan veliki buckuris iz koga mozes da izvuces nesto korisno ako imas strpljenja da sacekas 5min da se podigne i svaki put po 1min da dodje u fokus.
ko i sve ostalo pisano u javi moze se delimicno resiti tako sto joj se da vise memorije u Eclipse.ini (AptanaStudio.ini) fajlu. meni ne smeta da joj dam 512+ mb jer je to jedino sto je upaljeno dok radim. medjutim to i dalje ne resava problem garbage collector-a, kada se pozove nakon sto je iddle neko vreme treba joj malo da se unormali. od izlaska eclipse europe to vreme na win-u ( bar kod mene ) ne prelazi 5-6 sec, dok je linux verzija jos brza/stabilnija i ova pojava prakticno i ne postoji. brzina podizanja je direktno proporcionalna broju pluginova koji se dizu na startapu, tako da uncheck svega sto je nepotrebno resava i taj problem

u svakom slucaju aptanu treba probati. fora je bas u autocomplete-u, ja bolji jos nisam video. ovo se posebno odnosi na javascript
xippi je offline   Odgovorite uz citat