Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 06. 2005.   #12
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Iskreno, mislim da trenutni raspored foruma služi svrsi. Ako neki postane tesan ili se pokaže da je preširok i da u njemu nema dovoljno tome lako se može splitovati na tematske forume ili spojiti sa nekim drugim forumom.

Dalje, koliko će vremena proći dok ne prestanu poređenja sa svim mogućim domaćim forumima? Retoričko pitanje, ne želim da znam odgovor Uglavnom znam da ću se ja truditi da ih što manje spominjem osim kad za to ima dobar razlog (recimo, na DNK sad ima dobar Natural Selection - tema je "Šta mislite o pušenju?" pa koje je vičan nek se upusti u fight).

Mungosev raspored foruma mi se sviđa, ali to "pali" samo ako DPT preraste u web dev forum. Niko ne garantuje da će se to desiti... Treba malo sačekati, videti kud su stvari krenule pa onda seckati i reckati.

Ono što se meni generalno ne sviđa u celoj koncepciji je činjenica da je DPT samo forum. Voleo bih ovde da vidim (pišem koliko mi vreme dozvoli) vesti, tutorijale, snippete, dev blogove... Nešto kao Codewalkers. Ambicizno, ali mislim da je upravo jedan veliki dev portal nedostajao našem webu. Forum tu i tamo, možemo da se trudimo, ali ništa ne može da zameni dobro uređen portal...
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat