Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2006.   #27
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default a cemu sve to

Dejane svaka cast. Za ulazak u ovako nesto treba imati ...

Nadam se da cu kroz casopis koji pravim a u buducnosti i na druge nacine moci da pomognem. Za sad a cu uzeti na sebe ulogu oponenta, makar navukao gnjev ovde virituelno prisutnih.

Jedan od stvari koju sam naucio za svojih 40 godina je da je veoma dobro da u svakom projektu postoji i dezurni sumljicavac, onaj koji postavlja teska i neugodna pitanja. Ukoliko se na njih nadju odgovori projekat je na dobrom putu. Ne bude li ovih odgovora ili ako oni budu polovicni tesko da ce stvar izaci na dobro. Znam firmu u kojoj trojica suvlasnika uvek zjadenicki odlucuju o krupnijim pitanjima. Jedan dodje sa idejom, jedan od druge dvojice preuzima ulogu onog kome se ideja bezrezervno dopada a drugi je sunjicavac koji nalazi gomile zamerki. Ako se na kraju sloze da je ideja ipak OK - idu u posao.

Pa da krenemo ako se slazes. Pitanje svih pitanja je naravno: "Sta ti sve ovo treba?".Potrosices silno vreme, energiju i verovatno dosta sopstvenog novac i kredita kod ljudi, rizikujuci da urusis mukom godina stvaranu reputaciju. Zasto to dakle radis?

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Planiram da Serbia OnLine! bude internacionalna konferencija i expo u pravom smislu te reci, da Beograd i Srbija budu prepoznati kao vrlo zanimljivo trziste koje ima sta da ponudi.
To je OK ali bi bilo lepo ako bi u jednoj recenici sazeo kakvu misiju zelis da konferencija ima i kakvu viziju njenog razvoja imas. Znam da se svima prica o misiji i viziji popela na vrh glave i znam dosta projekata u koje se uslo bez osmisljene misije i vizije. Propali su.

Miloje cangrizavi
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat