Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 04. 2011.   #30
Spale
Miloš Spasić
Certified
 
Avatar Spale
 
Datum učlanjenja: 20.05.2007
Lokacija: Pančevo
Poruke: 52
Hvala: 6
4 "Hvala" u 4 poruka
Spale is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Spale
Default

Citat:
Originalno napisao trazimcuruzabrak Pogledajte poruku
Ja bez problema izradjujem staticne sajtove do 10 html stranica za 10 evra. A sve preko 10 strana ide +1 evro po stranici. Odradim za jedno popodne to i naplatim.
Ti za jedno popodne osmisliš i nacrtaš logo, osmisliš i nacrtaš mocup, sve to iskodiraš u CSS, HTML da bude validno i još uspeš da napraviš 10 stranica sa sadržajem... Au, šta ti je brzina.

Elem, da budemo realni, o cenama nije raspravljati, svako ima pravo da naplacuje svoj rad koliko on misli da vredi.

Smešno je samo nešto što se napravi za par sati zvati sajt!

To me najviše nervira, malo nabačenog html-a, par linkova i slika na stranici, sve se to zove sajt... A to da li je to unique dizajn, da li je kod validan, da li je layout user friendly, da li je SEO optimizovano, da li je cross browser optimizovano, to nikom ništa....

Samo za kvalitetetan dizajn treba najmanje jedan dan, i to vrhunskom dizajneru! Za kodiranje još jedan, i za postavljanje sadržaja još jedan. Dakle kvalitetan statični sajt može da se napravi max. brzo za 3 dana, po 8 sati da se radi dnevno. I to, da to radi vrhunski profesionalac.

Ko može brže, svaka mu čast, ali onda gubi na kvalitetu 100%.

E sad, ako neko hoće da dobije kvalitetan proizvod za 10e, takav klijent mi ne treba u životu, takve samo prosledim dalje.
__________________
“Failure is only the opportunity to begin again more intelligently.” - Henry Ford
Spale je offline   Odgovorite uz citat