Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2009.   #89
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao smarkovic Pogledajte poruku
"...ne pitam kolika mi je plata, ne pitam da li ću da spavam, ne pitam da li ću tri puta dnevno da jedem; ako imam 30 godina, mogu da radim 14 sati, mogu da spavam četiri sata i mogu dve godine da poklonim svojoj zemlji... nema toga u dovoljnoj meri."
-- Zoran Đinđić, prvi dan proleća 2002.
Stvarno ne bih da sirim, ali sve nam se ovo i dogadja zbog ovog nacina razmisljanja. Pokojni premijer je u svojoj jednacini zaboravio da doda samo 5 minuta za razmisljanje, da je to uradio, svima bi bilo bolje. Ogresio se o mnoge mlade, postene i strucne ljude, a mislim da ni sam nije bio svestan toga, kada je rekao kako njemu trebaju samo ljudi koji skacu po tri stepenika. I tako je ta evolucija posle Milosevica donela prve kengure tipa Kolesar, a posle toga smo videli samo naprednije modele galamdzija, samoreklamara i lazova.

Secam se i onog okruglog stola pre desetak godina u Domu omladine, kada sam vam lepo rekao u diskusiji kud zurite, sto sve mora za mesec dana koliko sve vi dali okvir za inicijativu. I sta sad, desetak godina kasnije, ko je bio u pravu? Pa izgleda ni ja ni vi. Jasno je zasto vi niste bili u pravu. Sada je jasno zasto ja nisam bio u pravu. Tada mi je trebalo biti jasno da vi nemate sanse da napravite rezultat ni za 100 godina, a ne godinu, koliko sam ja predlozio. Zelim.rs je najbolji dokaz. Jedni isti ljudi se vrte i sistemski sjabavaju svaku sansu za napredak i kvalitetan rezultat.

Naravno, tebe bas ne vidim kao najveci problem u toj grupi, ali sam siguran da si svestan da si deo neuspeha koji se zove uredjenje Internet domena u Srbiji.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat