Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 09. 2009.   #23
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Off Topic:
U poslednje vreme sam vrlo negativan prema svemu sto je vezano za Internet u Srbiji pa verovatno cu biti hejt nastrojen


Prvo pitanje glasi: da li ove dve grupacije imaju dizajnera, sorry ako sam neprijatan ali ovaj sajt izgleda kao da je Lynx optimised, ipak bi trebalo sve ove informacije nekako lepse posloziti.

Drugo pitanje se tice imena: Kume, zar i ti? Dok bobrdobr ima i smisla, relativno je kratko i melodicno, bukvalan prevod dobardabar je poprilicno nesrecan i bojim se da moze biti jedna od stvari koja ovaj servis moze da omete u poletanju.

Import je cool opcija, ali bi bilo mnogo pozeljnije da se automatski radi nego sa ovim downloadom pa uploadom, previse koraka, prosecnog geeka mrzi da zivi.

Odabir zemlje je na ruskom, a mi smo Srbija i Crna Gora, makar to MORA da se sredi pre launcha.

Sta znaci LJ korisničko ime?

Sto se samog poletanja servisa tice poprilicno sam skeptican, ali naravno i rad da me neko razuveri. Razlozi su sledeci:

1) Social bookmarking je geek servis
2) Karike.com nisu toliko geek servis
3) Integracija Dabra i Karika samim tim nece biti funkcionalna
4) Prikaz toka linkova je za sada jako los, treba na neki nacin odabirati linkove a ne prikazivati ih hronoloski
5) Import mora da bude bolje resen, ali svakako je plus sto postoji
6) Bojim se da ce social bookmarking ovog tipa doziveti slicnu sudbinu kao i RSS. Svi kapiraju kako je cool, a samo neki ga zaista i koriste

Izvinjavam se ako sam previse negativan, ovo je samo prijateljski feedback, koristim sve te pomenute servise, a i uglavnom kapiram kad neko psuje sa svim tim social bookmarking avioni kamioni izrazima te mozda nije lose sto sam se ukljucio.
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat