Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 06. 2006.   #111
dejadj
član
Certified
 
Avatar dejadj
 
Datum učlanjenja: 18.08.2005
Lokacija: Kruševac
Poruke: 95
Hvala: 3
2 "Hvala" u 2 poruka
dejadj is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dejadj
Default

Izvinjavam se ako je bilo ili ste videli negde na netu!

Citat:
Draga moja ženo!

Znaš i sama, da od 09.06.-09.07.2006 traje svetsko fudbalsko prvenstvo. Molim te, da za taj period zapamtiš par stvari (možeš ovaj papir staviti na frižider!!)

1.
Savetujem ti, da redovno čitaš "Sportski žurnal ". Tako, kad zaželiš provesti vreme sa mnom - imamo o čemu pričati!!

2.
U poznatom periodu, ako kojim slučajem dodješ do daljinskog, savetujem ti, da ni ne pomišljaš koristiti isti!!! Televizija je moja i samo MOJA, u svako doba noći i dana!!

3.
Ako slučajno moraš proći ispred TV-a (u toku utakmice-bilo koje), molim te, da to uradiš puzajući!! Ako ti padne na pamet, da se prošetaš u tangama ili gola ispred istoga (gore navedenog) TV, sa namerom, da me izazoveš na Seks, zaboravi, jer bi se mogla još i prehladiti, a nemam nameru još i da se brinem o tebi!!

4.
Tokom svih utakmica bit ću slep i gluv! Ne pomišljaj, da ću odgovoriti na telefon, otvoriti vrata ili nedo bog, pričuvati malu!!

5.
Savetujem ti, da u frižideru uvek ima hladnog pića i raznih džidža-bidža za grickanje!!

6.
Molim te, ali stvarno te molim, ako moj tim koji put i izgubi, poštedi me komentara tipo: "Nemoj se ljutiti, pa to je samo igra!" ili "Drugi put ćemo pobediti!" Ako mi tako nešto kažeš, naljutićeš me još više i manje ću te voleti!!

7.
REPLAY golova su vrlo važni!! Ne zanima me, što sam ih već video!

8.
Poruči tvojim prijateljicama, da se ne poradjaju i da ne organiziraju ništa važno, gde bi i ja trebao biti prisutan, jer ćeš dobiti uvijek isti odgovor - NE!


Za sada mislim, da je dosta i znaj, da te puuunoo, puuuunoooo volim!!
Pozdrav,

Kakva je situacija kod vas (mislim i na ženski deo foruma)?
dejadj je offline   Odgovorite uz citat