Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 10. 2007.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

pa?

Zar stvarno misliš da će da preraste u "ogroman header prepun reklama"?

Na kraju, potpuno je sve jedno da li ćeš ti da klikneš ili ne, niko to od tebe i ne traži, moje "pa?" je bilo reakcija na tvoj link. Šta pokušavaš da kažeš? A sadržaj kreiraš sam, bar je takav forum, pa ako ne valja sadržaj, to je delimično i tvoja zasluga. Osim toga, čim odeš na prvu poruku, ta reklame se ne vidi, tako da čisto sumnjam da ti objektivno toliko smeta, a u subjektivne razloge ne mogu da ulazim.

Citat:
Umesto $ imaćeš diskusije gde se će se naći neki članovi da zvocaju.
Pih, a baš sam planirao da se obogatim... šta ću sada ću morati da se zadovoljim sa zvocanjem.

Šta ti tačno prigovaraš? To što stoji reklama na sajtu? Što nisi prigovarao kada sam godinu dana držao (i još držim) ove reklame da pomognem onima koji su mi tražili pomoć (edit: da se na naljute oni drugi, i onima koji nisu trazili - ja sam sam ponudio pomoc)? Znači kada sam držao besplatno, onda je bilo ok, a sada kada stavim na 10 dana jednu komercijalnu reklamu, onda te ja "iskorišćavam" ili šta god hoćeš da kažeš...

Da sklanjamo sve reklame? Može... ali brate, Ilija, ti si se bar pošteno izreklamirao ovde, ako ćemo iskreno. Jednu temu si skoro pretvorio u support i niko ti ništa nije rekao.

Kad bih ti ja pričao šta sve mene nervira... eh...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 01. 10. 2007. u 20:39.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat