Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 06. 2006.   #141
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Čudna koncidencija naslova ove teme, kada sam započeo mislio sam na jedne, trebalo je da bude šala, a sada se sasvim uklapa u celokupnu sliku.

Nego, jel' neko rekao Stankoviću da se igrala utakmica danas? Gde je bio od 3 do 5? On ladno može da bude NEOCENJEN na obe utakmice koje je odigrao, što je rezervisano samo za golmane, recimo golman argentine danas može da bude neocenjen jer nije ni imao potrebu da interveniše ni jednom (ako ne računamo krstajićeve bunaruše).

Ko je rekao Krstajiću da igra to što je igrao (svaku loptu "u bunar") taj slobodno neka pocepa trenersku diplomu ako je ima.

Dragutinović se uplašio, noge su mu se odsekle, nije dao ni jednu tačnu loptu.

Kežman, daleko od toga da ga osuđujem jer mislim da sudija jednostavno nema pojma šta svira i nije zaslužio crveni za ono, nikako da odraste. Tako je i pre 8 godina, ušao u igru u drugom poluvremenu, zaleteo si i dobio crveni na skoro isti način. Mislim da je to bio svetski rekord - najbrži crveni karton. Sada nije najbrži, ali je sve bilo skoro identično.

Kežman i Milošević se nisu videli, ali najviše zaslugom srednjeg reda kojih nigde nije bilo ni protiv lala (stanković, đorđević...)

Jevrić užasan. Za ono što je pokazao, nije ni ocenu 4 zaslužio. Nije što je primio 6 golova, ne može se reći da je kriv za golove, ali toliko je nespretno intervenisao, a kod prva 2 gola mu je lopta prošla pored ruke, što nije tako strašno, nego je strašno što nije ni intervenisao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 16. 06. 2006. u 17:24.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat