Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 05. 2008.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao ppavlovic Pogledajte poruku
Znam ljudi koji su se tukli zato sto je jedan izblamirao drugog u javnoj chat pricaonici (Serbiancafe bese) jos pre par godina.
Jednoj devojcici od 15 godina (u danasnje vreme, to vise nije devojcica) kad sam instalirao modem i podesio internet, prvo sto je trazila da joj pokazem sta je to Krstarica chat, otisli smo tamo, ona sebi zadala nick "medena"...i gle cuda. U roku od 10 minuta joj se prilepilo jedno 20-ak chatera koji su verovatno hteli sa njom da razmenjuju price koliko i kakvih salveta ima u kolekciji.
Da, opasnosti na Internetu ima. Treba edukovati "decu", ali ima i onih koje traze dopunu za mobilni da bi nastavile da chatuju.
Pa ovi dežurni mačisti bi ti verovatno rekli da je ona sama kriva jer je izabrala takav nick, kao što je žena sama kriva što je silovana pošto se "nudila" i izazivala jer je nosila mini suknju i kratku majicu.

Opet, gledaj... ko će da ih uči? Bolje da ne prepričavam razgovor sa nastavnicom informatije u OŠ u koju ide moje dete... ona jadna ni sama ne zna šta priča a još treba da edukuje decu?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat