Tema: B92 Blog
Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 07. 2006.   #43
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da je napravljen veliki propust kada ste dozvolili da komentarišu neregistrovani. Nakotilo se dijabola kojima je očigledno jedina zanimacija da iz tamo nekih Kanada i Australija promovišu Srpstvo među srbima i glorifikuju srpske (anti)heroje kao i njihove zločine.

Pošto znam Biljanu (išli smo zajedno u školu, za one neupućene Biljana Srbljanović je išla u IV beogradsku gimnaziju, bila je matematički tehničar, kako je došla do pisanja ostaje mi nepoznato ali ne žalim se ) samo sam čekao kada će da joj se smuče te budale i da kaže "aj sad, razlaz". Misli da ste zbog toga izgubili najatraktivnijeg blogera.

Pored toga, imate dosta blogera za koje nisam nikada ni čuo, nejasno mi je po kom su kriterijumu oni ušli u tu VIP arenu (ovo je retorsko pitanje pošto naslućujem kriterijume, što bi rekli "Srbija, brale", a od toga očigledno ni B92 nije operisan ) ?

Off Topic: Inače, kada sam već kod srednje škole, moram da zloupotrebim ovo. Sa mnom u srednju školu su između ostalih išli i Dragutin Topić (skakač u vis), braća Udovičić (Dejan je selektor vaterpolo reprezentacije Srbije), Popović i Zimonjić (ex-yu vaterpolo reprezentativci), Uroš Koraksić (Corax-ov sin koji crta najmanje isto tako dobro kao otac), pomenuta Biljana, par vlasnika danas velikih firmi, i još nekoliko jako uspešnih ljudi koji ipak nisu toliko poznati širim masama. Čini mi se da je ta generacija imala dobar pelcer.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 11. 07. 2006. u 14:35.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat