Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #32
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Mislim da je osnovni problem zbog cega dolazi do navedenih prozivanja i nepotrebnih flejmova mozda nerazumijevanje postojece strukture aktivnih korisnika DTP-a. Iako je to prije svega Dev forum, nije samo to. Tu aktivno ucestvuju ljudi koji se bave i marketingom i promocijom i konsaltingom i odnosima sa javnoscu. I upravo je to i ljepota DPT-a, sto daje jednu siru sliku o cijelom ovome poslu. Da su ovdje samo postovi o devel problemima i izazovima, ne vjerujem da bih ovdje bio svakodnevno.

I sad, kao sto je normalno da ja kao developer ovdje kazem da sam otvorio novi sajt ili da je jezik u kome radim dobio novu verziju i nesto o njoj da diskutujemo, tako je normalno da i ljudi koji se bave navedenim profesijama to rade.

Jedino sto mi smeta, a srecom to u posljedenje vrijeme je sve rjedje, je da ljudi ne daju kompletu informaciju, pogotovo o svojoj angazovanosti. No, kao sto rekoh, ako se neko ogradi, ne vidim nista lose u tome da saznam nesto o novim projektima, preuzimanjima i slicno. Naprotiv.

Raspisah je, a htio sam samo da kazem ovo:
Da ne bi dolazili opet u ovakve situacije, predlazem da se napravi kratki pravilnik onoga sta NIJE dozvoljeno na ovome forumu, pa sta se dogovorimo da nije dozvoljeno a bude postovano neka se odmah brise po tom i tom clanu pravilnika i nema ljutnje i nedoumica.
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat