Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 09. 2008.   #110
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da, to su ozbiljne stvari... da tako lako pukne...

Evo ja sam probao da otvorim jedno 30 tabova (sto mi se desava u FF)... uzasno izgleda. Ne mogu da verujem da to nisu "probali", a ako jesu onda mi je jos cudnije da im je ok da to ovako izgleda.

Pricam samo i "ugodjaju"... kada kliknes Ctrl+W da zatvris tab, i ako si ostao na poslednjem tabu - zatvori se browser ?!?! Zar je moguce da to tako treba?

Onda, kada otvoris tab, pa ga zatvoris... pojavi se u spisku:

Recently closed tabs
New Tab

Sumjam da je to iole logicno, a tesko da ne moze sa 1 linijom koda da se provali da li je u tom tabu stvarno bio neki sadrzaj, pa ako nije ... da se ne lista kao "recently closed". Mislim... sta korisnik ima od te informacije da je "recently" zatvorio tab u kojem nije bilo nista?

Kako se uopste ide na home page? Tek po opcijama sam pronasao da treba da mu stavis da se prikaze "home" button? Pa zar to nije jedna od osnovnih funkcija browsera: address, back, forward, refresh, home ?

Nema ni print preview (ili ja nikako da ga nadjem)?

Ne znam, meni vec zesce ide na zivce ova filozofija "samo da bude jednostavno"... sto je najgore, nije uospte jednostavno kako su oni zamislili.

Ne znam,... ako ovo treba da bude adut google koji ce da ubije konkurenciju ili bar preotme veliki deo kolaca... cisto sumnjam. U ovo mogu da se "zaljube" samo oni zealots...

Off Topic: Danas kucam 2 puta mail i Safariju i kliknem na Ctrl+Z (po navici, umesto da pritiskam backspace)... i sranje pukne, pa aj' ponovo mail iz pocetka. To su bre osnovne stvari, daj prvo sredite to, pa onda "namunjite" browser sa opcijama.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat