Tema: bizBuzz 2011
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2011.   #7
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Kriza Aleksandre, kriza. Nemoj se pravdas meni
BizBuzz svake godine sve skuplji, i mnogi nece ni moci sebi da priuste ovogodisnje prisustvo (cena karata?!), osim ako ne podelis po Nisu za dzaba nesto karata.

Pre nego sto krene kritika koja sledi, zelim da istaknbem da ovaj forum vrlo postujem i cenim, i od svih prema mojoj struci nastrojenih domacih foruma, jedino sam se ovde zadrzao i ostao.

Iskreno, meni nije mnogo da BizBuzz kosta i 10k dinara, ali kada sam video cifru koja je 'izbacena' za kotizaciju u kompletu sa preporucenim niskim kafanama, bez spiska predavaca..... hmmm.......
Neko ko nije posecivao BizBuzz a dodje na stranicu neposredno nakon najave dogadjaja, pa vidi najavu, cenu, spisk preporucenih kafana, a nigde predavaca, tema o kojima ce imati izlaganje ........hmmmmmmm .....moze svasta da pomisli.

Izvininjavam se svima koji misle da ova DOBRONAMERNA (doduse javna) kritika nije na mestu. Ukoliko mislite da ne stoji, ili da ce naskoditi ovogodisnjoj konferenciji - brisite.
Ovo je samo moje subjektivno misljenje, i sobizrom da na forumu ima dosta onih koji posredno ili neposredno ucestvuju na neki nacin u konferenciji, sada ocekujem rafalnu paljbu po meni i ovom postu. Hvala.
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com
stecko je offline   Odgovorite uz citat