Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2009.   #20
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao aleck Pogledajte poruku
Š'o?
Ja se registrovao kao privatno lice, jeste da je trajalo 3 meseca i da je bilo mnogo smorno čekati da se Apple svrne da odgovori na email, ali sam tamo i valjda ću završiti šta sam hteo u narednih par nedelja.
To sa nasom il onom madjarskom karticom? Uracunaj tu i nedelju dana posle komitovanja, dok se Apple uveri da si postovao pravila iz "iPhone Human Interface Guidelines", i pazi da ti se ne dogodi ko meni da ti vrate app zato sto si dugme nazvao Synchronize a ne Refresh

Citat:
Originalno napisao aleck Pogledajte poruku
Appleovih 30% je sasvim fer, pogotovo ako uspeš da napraviš neku hit aplikaciju. Za tih 30%, dobiješ višemilionsko tržište koje vrlo brzo raste, obradu svih plaćanja, distribuciju, nemaš nikakav bandwidth da plaćaš itd.
Ima stvari koje mi se ne sviđaju sa AppStore koncepcijom - ovih 30% ne spada tu.
U pravu si, trziste je vec ogromno i to vredi dodatno platiti ... al meni sve jedno desno oko uvek pocne da twitch-uje kad se setim tog procenta

Sa verzijom iPhone OS 3.0 dolazi nesto extra zanimljivo, zove se "In App Purchase" ... Dodatna mogucnost prodavanja cega jos hoces iz samog appa ... Pri cemu se koristi CC vec unesen za iTunes ... a kao sto svi znamo convenience has killed the cat many times already

Bas me zanima da li ce reket i tu da bude 30% il mozda manje ... Cuj mene ko da ne znam Apple Iako ...
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher
Misha je offline   Odgovorite uz citat