Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2010.   #50
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Ok. Izvinjavam se ako je ispalo da ja nekog ubeđujem da je ovde najbolje. Daleko od toga. I meni smeta sve što i vama smeta, sigurno. Samo kažem da je svuda isto. Svuda mora da se radi i svuda su ljudi isti (čast izuzecima).

U pravu je Bluesmen da ovde svi imaju nadrk face. U Beogradu je sigurno tako ali ne svuda i nisu svi isti. Nije Srbija Beograd. Ako vam smeta loš prevoz (u poslednje vreme GSP i nije tako loš), gužve u saobraćaju, nadrk face preselite se u Velike Crljene, Obrenovac ili Ćićevac. Stanovi i kuće su daleko jeftiniji, standard bolji a paradajz najukusniji.

@Degojs - naravno da se sve što sam napisao ne odnosi na sve. To je moje mišljenje i moj utisak. Čitao sam temu od početka i shvatio sam da sve zanima upravo to: kako najlakše dobiti radnu vizu, posao i dobru platu preko pa sam pomislio da trubite o tome kako je preko sve lako i lepo a ovde ništa ne valja. Tebi, Degojs svaka čast ako si tamo ispunio sve što ovde nisi mogao.

Kad čovek radi mnogo i radi dobro sve jedno je gde živi. Meni je bitno da ja nemam nadrk facu a to što ćelavi klinci oko mene glume ludilo me ne tangira uopšte.

I još nešto - ja sam preko imao skoro sve što sam hteo. Dobru platu za smešan posao, lepu gajbu, standard pa sam se opet vratio. Meni je ovde lepo a vi kako god hoćete
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat