Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 03. 2009.   #40
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Off Topic: Jel neophodan iPhone da bi se čovek malo upoznao sa pravljenjem iPhone apps? Postoji li neki emulator ili slično? Kako je najlakše krenuti? Znam, verovatno sve ima na Googlu, ali mrzelo me da guglam.

Da potreban je, ja sam prvo probao na emulatoru ali tako ne mozes da dobijes pravi dozivljaj i iskoristis sve mogucnosti platforme.


Citat:
Originalno napisao nixa
btw: Misho i Aleck, na koliko uredjaja testirate aplikacije ... ja sam nesto razmisljao da je optimalni minimum da bi se testiralo su 4 uredjaja ... iPod touch 2g,iPod touch 3g, iPhone 2g , iPhone 3g ... mada kapiram da se fino ponasa i kada se samo emulira ...

Koliko sam ja shvatio dovoljan je samo jedan uredjaj jer svi funkcionisu isto. Ja testiram sve na iPod Touch-u a clijenti na iPhone i sve je obicno ok (osim kada se nekome od nas zaglupi cache).
Ivan je offline   Odgovorite uz citat