Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2010.   #1
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default Saobracajni udes, WTF!

ovako, februara 2008 godine me je osasavio kawasaki versus, baja se zaleteo 180km/h, vozio kontra smerom (pretice dva vozila) i da bi izbegao ceoni sudar, skrene na mene i obrise mi ceo prednji deo na kolima

j.. i kola i motor, dobro je da su svi dobro prosli

ali dodje na uvidjaj prvo pandur drugar od ovoga, napise u izjavi kao vozio 40km/h a leteo jos 35-40m posle brisanja prednjeg dela na mojom kolima! naprave namerno uvidjaj kao da se kretao normalno i ja mu izlete na put!

bio sam kod sudije, lepo napravio svoju skicu, objasnio zakone fizike kojima je prkosio i kako je doslo do udesa i pokrene se kontra optuzba!

niko me evo 2 godine ne kontaktira, juce okrenem sud i popizdim, kao ja ispao kriv za udes!

idem sutra kod sudije, nosim sa sobom pored dokumentacije o predmetu i mali "strucan rad" u vezi zaustavnog puta vozila (uzeo sam da je u pitanju nov asfalt - trenje 0,8 i dobra reakcija vozaca - 0,9), posle toga pobijam temu o brzini kretanja, udaljenosti (ja ludak rekao da je bio na oko 50m sto je matematicki i fizicki ne moguce, min 100m!), same kompetetnosti vozaca (baja seo sa skutera na kawasaki, sam mi rekao, presao 70km sa njim) i da obrazlozim da kod automobila i motora ne vaze isti zakoni kod nagle promene kretanja!

dakle, evo spremio sam se u poslednjih sat vremena pa da vidim da nisam mozda nesto propustio

Poslednja izmena od flash_back : 24. 03. 2010. u 18:33.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat