Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 11. 2012.   #4
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
moram priznati da ni meni nije jasno iz teksta o cemu se radi, a i imas malo cudan engleski tu i tamo...
Engleski ja mogu da razumem nesto, ali da pisem nesto smisleno bas i ne mogu.
Ovo je preveo jedan drug koji je u IT poslu.

O cemu se radi.

Jednostavno, forme za odgovaranje na odredjena pitanja, forme za testiranje kandidata za posao, psiholosko testiranje, neki kviz ili bilo sta, pri cemu svaki odgovor ima odredjeni broj poena. A pri upisu/izmeni forme postoje polja za definisanje optimalnih, prolaznih bodova od-do. Ako se suma poena dobijenih odgovora nalazi u granici definisanih, potrebnih poena (od-do), test je dobro uradjen.
Ja sam ovde postavio tako da se ima pregled i upisa/izmena formi kao i pregled (glasanje), kako bi se videlo sta moze skripta.
Naravno, delove (<form></form>) za upis i izmenu formi (test pitanja), onaj ko koristi skriptu na svom sajtu, treba da kopira u nekom svom panelu, a delove sa pitanjima i odgovorima, gde se odgovara, kopira negde na svom sajtu za posetioce, gde ce posetioci sajta da glasaju, pozivanjem odredjenog ID forme iz baze.
Npr ako neka firma zeli da uposli nekog radnika i postavila je oglas na sajtu, ali prethodno zeli da kandidati odgovore na neka pitanja, pri cemu se vrsi preselekcija kandidata, ne mora svakog da zove na razgovor, ako nije dao zadovoljavajuce odgovore i sl.
Nadam se da sam malo pojasnio
martinluter je offline   Odgovorite uz citat