Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 01. 2007.   #17
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

hm hm ....

ivanhoe je u pravu, ipak se namucih i cenim da nije toliko lak posao... i svakako si dobro shvatio poJentu -> ideja je da pravimo male booklete (A6 formata, eventualno A5), znaci nista mi ne znaci A4 stampanje, vec recimo ideja -> imas imenik, ili bilo koji spisak bilo cega, i kada ispampas tih 50+ unosa iz baze, necu da imam unos-po-A4-listu, vec je ideja da to sve stane na 5-6 listova formata A4, i kada se onda to isavija po planu -> dobije se A6 booklet!

kul!

a web servis koji ce to praviti i tu da se mlati kinta.. pa - interesantno, ali prvo da ja resim sebi, pa ako moze kasnije da se napravi komercijalna verzija - super (doduse tek to je koska, zbog raznih ideja/zahteva raznih korisnika (ljudi bi ubacivali i slike, i razne fontove, i razne dzudza-dzodze), tako da je to maaaalo pipavo... hm hm..

ali mora da moze da se uradi.
barem na nekom osnovnom nivou.

znam da sam ranije jos na Atariju ST koristio neki proggy koji kada trazis booklet, on ti prvo istampa 2 lista, i prica ti kako sta da ubacis, da bi ti shvatio uz pomoc sample-stranica koje imaju strelice i brojeve kako trebas da rotiras papir kada ga ponovo stavljas u stampac i sl...

hm hm....... idem da mozgam malo, pa da vidimo shas' se desi!

thx za ideje thou'

poz,
d
dootzky je offline   Odgovorite uz citat