Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 12. 2006.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

kao neko ko NIJE zavrsio ETF (ostalo mi 5 ispita ) mogu samo da potvrdim ovo sto je Gruja rekao... radi se preterano teorijski, ali se taj deo radi solidno i sa vrlo (pre)visokim kriterijumima na ispitima. Onaj ko je zavrsio ETF u nekom razumnom roku (a ne ko ja lenstina) je sasvim sigurno:
- naucio da razmislja analiticki i
- ima odlicne radne navike (sto je IMHO bitnije od stecenog znanja, jer programiranje se ionako ne uci na faxu nego samostalno radeci..).

Takodje na ETF-u sam 10 godina (shmrc.. ) i nikad nisam cuo pricu da je neko kupio ispit...verovatno ima i toga, ali je mnogo, mnogo redje nego na ostalim fakultetima (hint FON, Ekonomija, Saobracajni..)

Ne kazem ja da su ostali fakulteti losiji ili manje vredni, ali ETF (bar za generacije iz 90-tih) ima opravdanu reputaciju... moj utisak (posto sam drzao godinama casove ljudima sa razanih fakulteta) da je u IT-ju PMF rame uz rame sa ETF-om po tezini, a da je FON ipak lakse zavrsiti.. pa onda par praznih mesta pa Saobracajni, VETS, Visa PTT i itd..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat