Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 06. 2007.   #7
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao srlexic Pogledajte poruku
Što se tiče zadržavanja iste cene, mislim da je cena od 10 EUR/1.000 prikaza sasvim realna za 728x90 online prostor, dok je po meni cena za 468x60 bila nerealna.

Mislim da bi potpuni prelazak naših online medija na 728x90 kao osnovni oglasni prostor doneo samo prednosti...
Taman reših da napišem reply, kad dođoh do kraja diskusije i videh ovu poruku sa kojom se potpuno slažem.

Pre nego sam pristupio Httpoolu, već sam sve bio spremio da na Naslovima nudim 728x90 banere i da na taj način pokušam da pridobijem kakve takve sponzore jer me je bilo "blam" da nekom nudim taj 468x60. Onda je došao Httpool, oni su krenuli sa 468x60 i tako je bilo neko vreme, sa ne puno uspeha. Posle godinu dana su prešli na 728x90 što je po meni bio pun pogodak, a to se vidi i danas po broju kampanja koje se trenutno vrte.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat