Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 07. 2006.   #66
zextra
Boris
Grand Master
 
Avatar zextra
 
Datum učlanjenja: 01.12.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 775
Hvala: 5
156 "Hvala" u 2 poruka
zextra is on a distinguished roadzextra is on a distinguished road
Default

Apropo lokacije, meni je svejedno Neko je rekao u prethodnim postovima da ne zna sta ima blizu Dunava, pa sam napomenuo. Naravno, centar nije daleko, Opera nije los izbor, a na kraju cemo se naci negde u ulici Modene i otici u Bistro ili tako negde :P Nek' ste ostavili svoje brojeve, pa se cujemo.

@kalkulus: Za klopu zavisi gde se nalazis u gradu (tj sta ti je najblize). Ako si blizu fakulteta, onda definitivno balkan express (iza PMF-a, prema dunavu), tu je i Plava Frajla na spensu, restoran "Kod Buce" (blizu riblje pijace); ako hoces da "prezivljavas", onda imas restorane na fazon narodne kuhinje (recimo Sloboda na bulevaru, kod Reiffeisen banke), ako ces picerije - CIAO (kod SUP-a), Caribic (bulevar, kod futoske), Lanterna (italian food, na kraju dunavske)... Bar se za klopu ne brini Doduse, ako hoces bas jeftino a dobro da se prehranis, onda ces morati malo da se potrudis, mada verujem da ces na nekom od ovih mesta naci nesto podjednako dobro i za stomak i za dzep Ako sam nesto bitno izostavio, dopunite me.
__________________
"It’s important to have goals when you pet. Otherwise you’re just rubbing another mammal for no reason." - Scott Adams
zextra je offline   Odgovorite uz citat